26/6/2011 - 17:36 sati
Utakmice

Livno: Troglav - Hajduk 3:2
Treća prijateljska utakmica Hajduka na pripremama na Kupresu

Hajduk (prvo poluvrijeme): Kalinić, James, Glumac, Milićević, Lima, Oremuš, K. Ljubičić, Andrić, Anas Ahmad, Vukušić

Hajduk (drugo poluvrijeme): Subašić, Župan, Maloča, Mić, Kukoč, Tomasov, Andrijašević, Luštica, Pešić, Vuković, Tokić

U non-stop ritmu, bez predaha, s najmanje dva treninga dnevno hajdukovci su odigrali i treću test-utakmicu, te doživjeli prvi poraz. Domaći Troglav je slavio s 3:2, a trener Bijelih Krasimir Balakov dao je prigodu 22-ojici svojih igrača. Poveli su domaćini iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Danko Krivić, na 1:1 je izjednačio Ahmad nakon asistencije Andrića. Na poluvremenu je Balakov kompletno promijenio momčad, a domaćini su zabili dva gola u uvodnih desetak minuta nastavka. Drugog iz slobodnog udarca (Semren), trećeg glavom (Brdar). Konačnih 3:2 postavio je Pešić.

- Nema nikakve panike zbog ovog poraza, ovakvo nešto je i očekivano jer naporno i teško radimo. Danas smo imali tri treninga, upozoravao sam da će ovo biti najteža utakmica. Za ovaj dio priprema nije mi primaran rezultat već sam rad, rad i rad - kazao je Balakov.

Bijeli će nastaviti do utorka s treninzima na Kupresu, a uoči povratka u Split odigrat će u Tomislavgradu prijateljsku utakmicu protiv mostarskog Branitelja.