Druga prijateljska utakmica tijekom priprema na Kupresu

Radošević, Oremuš, M. Ljubičić, Glumac, Jozinović, Pešić, K. Ljubičić, Trebotić, Tičinović, Ahmad, Vukušić

Hajduk (drugo poluvrijeme
):
Subašić, James, Maloča, Milićević, Lima, Anas, Luštica, Andrić, Tomasov, Vuković, Lendrić

I u drugoj utakmici tijekom priprema na Kupresu nogometaši Hajduka su ostvarili sigurnu pobjedu. Ovaj put ne toliko uvjerljivu rezultatski kao dva dana ranije protiv Tomislava (0:6), konačnih 1:2 kontra Sloge iz Uskoplja ipak u nijednom trenutku igre nije naslučivao da se neko veće iznenađenje može dogoditi.

Ponovno su Bijeli gađali okvire suparničkih vrata, baš kao i protiv Tomislava, a poveli su u 18. minuti nakon asistencije Ahmada i zgoditka Vukušića... Desetak minuta kasnije iskoristili su igrači iz Uskoplja pogrešku hajdukovaca, sve je na početak golom glavom vratio Mišić. Tek što se praktički krenulo u nastavak Giga Vuković je ostavio Jamesovu loptu Stevenu Luštici koji je s 15-ak metara pogodio donji desni kut...

Imao je Hajduk još nekoliko stopostotnih prigoda, no rezultat je i u ovom dvoboju treneru Balakovu u sasvim drugom planu. Treću utakmicu odigrat će Bijeli već u nedjelju, i to kod Troglava u Livnu. Do tad će tijekom subote i nedjelje odraditi još čak četiri treninga.