Datum: 7/3/2020
Gledatelja: 180
Poraz Hajduka II od Dubrave

7/3/2020 - 17:15 sati
Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2
Hajduk II - Dubrava Tim Kabel 1:2

HAJDUK II  - DUBRAVA TIM KABEL 1:2 (0:0)
2. HNL – 19. kolo
Sudac: Darko Jurčević (Cetingrad)
Strijelci: 0:1 Juranović (56-11 m), 0:2 Mudražija (65), 1:2 Tolaj (70)

HAJDUK II: Sentić, Relota, Dellova, Batarelo, Giljanović, Skorup, Unušić (od 46 Martinović), Čuić, Bajić, Brnić (od 69. Sahiti), Šarić (od 69. Tolaj).

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Kelemen (od 84. Cerovec), Alghoul, Ljubanović, Juranović (od 90+4 Tolić), Tolić, Mudražija, Boršić, Srbljinović (od 90+1 Džaferović), Maglica, Korca.

Hajduk II je u 19. kolu 2. HNL na Poljudu poražen od Dubrave Tim Kabel s 2:1. Gosti su bolje započeli susret i u 12. minuti stvorili prvu priliku. Frane Maglica je probio desnu stranu i odigrao za Muhameda Alghoula čiji je udarac s 15 metara zaustavio Karlo Sentić. Maglica je u 36. minuti opasno šutirao s 20 metara, lopta je išla u lijevi kut, a Sentić je odbio u korner. Hajduk II zaprijetio je u prvom poluvremenu samo jednom nakon akcije Ivana Brnića i Marija Čuića, ali su gosti otklonili opasnost. Najveću priliku u prvom dijelu imao je gostujući igrač Maglica u 42. minuti. Iz kornera je ubacio Juranović, a pokušaj glavom Maglice s pet metara odlično brani Sentić.

Gosti su poveli iz jedanaesterca u 56. minuti. Sentić je u situaciji jedan na jedan oborio Juranovića i sudac Darko Jurčević je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je gostujući kapetan Juranović. Devet minuta kasnije gosti povećavaju vodstvo. Tomislav Srbljinović je odigrao do Marina Mudražije koji je izašao sam pred Sentića i pogodio bliži kut. Hajduk II je u 70. minuti smanjio na 2:1. Korner je izveo Dino Skorup, a Bleart Tolaj je glavom s pet metara poslao loptu u mrežu. Učinilo se da Bijeli mogu do izjednačenja, ali u 79. minuti Lumbardh Dellova je zaradio crveni karton nakon što je u jednom napadu neoprezno startao na Tin Andre Tolića koji u tom trenutku nije bio u posjedu lopte.

S igračem manje momčad trenera Marija Despotovića uspjela je još nekoliko puta zaprijetiti, najveća prigoda bila je ona Ivice Batarela u 83. minuti, ali do promjene rezultata nije došlo.