Pobjeda ŽNK Hajduk u Glavici, odluka o novom prvoligašu pada u zadnjem kolu

NŠK Vrčevo - ŽNK Hajduk   0:4  (0:3)
17. kolo 2. HNLŽ
Igralište: Drežlovac (Glavica)
Sudac: Miroslav Knežević (Novigrad)
Strijelkinje:  0:1 Martinović (2-ag), 0:2 Sušak (4), 0:3 Sušak (13), 0:4 Bakalar  (67)
Hajduk: Jonjić, Sušak (od 46. Kraljević), Turkalj, Prskalo (od 63. Radman-Livaja), Rusković, Bakalar, Mišura, Deranja, Patock, Herceg (od 83. Ercegović), Milojević (od 46. Borovac).

U 17. kolu 2. HNLŽ igračice ŽNK Hajduk ostvarile su pobjedu od 4:0 na gostovanju u Glavici. Bijele su povele već u drugoj minuti, a loptu je u vlastitu mrežu ubacila Lora Martinović. Samo dvije minute kasnije lopta je opet u mreži domaće momčadi, strijelkinja je opet igračica s brojem dva, ali ovog puta iz redova Hajduka. Već u 13 minuti opet je najspretnija Laura Sušak i Hajduk vodi s 3:0.

Činilo se da domaćima prijeti katastrofa, ali potom je Vrčevo uspjelo uhvatiti konce igre i donekle parirati igračicama trenerice Tamare Benković.

Bijele u drugom poluvremenu ipak dolaze do četvrtog pogotka, Ana Bakalar svladala je u 67. minuti Nikolinu Miličević za konačnih 0:4.

Odluka o novom prvoligašu past će na Poljudu u derbiju Hajduka i Gorice.