Pobjeda pionira i poraz kadeta protiv Varaždina

PIONIRI: Hajduk - Varaždin  4:1 (2:1)
1. HNL – 5. kolo
Stadion: Poljud
Sudac: Hrvoje Radić (Split)
Strijelci: 0:1 Mrnjavac (24), 1:1 Vrbat (27), 2:1 Vetma (32-11 m), 3:1 Vrbat (53), 4:1 Bijedić (82)
Hajduk: Vunić, Vuković (od 84. Granić), Šafradin (od 46. Majić), Šatalić, Vrbat, (od 78. Kapov), Rajčić (od 78. Ivanschuk), Perković, Cvjetković, Buklijaš (od 46. Bijedić), Vetma (od 66. Papić), Špičko.
Pioniri Hajduka na Poljudu su uvjerljivo pobijedili Varaždin, konačan rezultat bio je 4:1. Iako su poveli u 24. minuti preko Mladena Mrnjavca, igrači trenera Siniše Šegovića preokrenuli su rezultat prije odlaska na odmor. Ivan Vrbat izjednačio je u 27. minuti, a Ivan Vetma iz jedanaesterca Bijele doveo u vodstvo pet minuta kasnije.
U nastavku se slika nije mijenjala, Hajduk je dominirao, Vrbat je svojim drugim pogotkom u 53. minuti povisio vodstvo Bijelih, a konačnih 4:1 postavio je Kaan Bijedić

-

KADETI: Hajduk - Varaždin  0:1 (0:0)
Sudac: Renato Lacić (Split)
Strijelci: 0:1 Pintarić (56)
Hajduk: Pavičić Ivelja, Beidenegl (od 82. Slunjski), Bartulović, Čupić, Papić (od 82. Maglica), Bokan (od 82. Brkljača), Juričić, Kutia (od 61. Mišura), Ivanišević Dvornik (od 68. Alujević), Huram,  Perko (od 61. Bralić).
Kadeti Hajduka doživjeli su minimalni poraz na domaćem terenu. Varaždinci su osvojili sva tri boda zahvaljujući pogotku Danija Pintarića, koji je u 56. minuti svladao domaćeg vratara Niku Pavičića Ivelju.