UŽIVO

Hajduk - Šibenik 4:0

Utakmicu Hajduk - Šibenik pratite uživo, iz minute u minutu na našem X-u i Facebooku
Među juniorima i kadetima čak 13 reprezentativaca!

3/9/2010 - 20:51 sati

Čak šestorica igrača Hajduka pozvana su u U-19 reprezentaciju Hrvatske za prijateljsku utakmicu sa Slovačkom - Vuković, Vukčević, Caktaš, Mić, Bradarić i Bašić.

Kada uzmemo u obzir da je sedam Hajdukovih kadeta (igrači rođ. 1994. i 95.) na popisu za U-17 europske kvalifikacije, te da još nekoliko juniora i kadeta kandidira za reprezentaciju, a da je nekolikonaših igrača na popisu U-21 reprezentacije, možemo samo konstatirati da splitska mladost pokazuje da je orjentacija na vlastite snage pravi putokaz i zalog hajdučke budućnosti.

--------

Juniori i kadeti u Osijeku

Juniori i kadeti Hajduka će u subotu u 10 i 12 sati gostovati kod Osijeka. Splićani su u Slavoniju ponijeli uvjerljive pobjede iz prvog kola. Juniori Saše Glavaša su nadigrali Međimurje s 4:0, kadeti Harija Vukasa su slavili sa 6:0. Osijekovi kadeti su prošlog vikenda slavili na gostovanju kod Cibalije (0:1), juniori iz Gradskog vrta su protiv vinkovačkih vršnjaka odigrali bez golova...