Ljubazni domaćini: Hajdukova zastava u Rovinju...

13/8/2011 - 13:04 sati

Istra 1961 je u dosadašnja tri kola postigla i primila po tri gola, osvojila tri boda... Dva zgoditka je zabio Denis Grbić, jednog Filip Jazvić. U dvije od tri utakmice Istra 1961 je primila gol, u dvije od tri je postigla.

1. kolo: Karlovac - Istra 1961 2:1
Istra je povela u 42. minuti golom Grbića, imala tri boda do 20-ak minuta prije kraja. U 71-oj je Karlovac preko Željka Kovačevića izjednačio iz kaznenog udarca, gol odluke postigao je Enes Novinić u 93. minuti...

2. kolo: Istra 1961 - Osijek 0:1­
Ivan Miličević zatresao mrežu domaćina u 37. minuti...

3. kolo: Lučko - Istra 1961 0:2
Utakmica je odlučena već nakon prvih pola sata. Pola posla gosti su odradili već do 50. sekunde (!?), kad je na semaforu pisalo 0:1. Pogodio je Jazvić u  prvoj minuti... Grbić je u 32. minuti stavio "točku na i" prve pobjede Istre u aktualnoj sezoni.