19/10/2024 - 15:25 sati

JUNIORI: Hajduk – Osijek 5:0 (3:0)
Prva HNL – 9. kolo
Sudac: Luka Liković (Krvavac)
Strijelci: 1:0 Žeravica (4), 2:0 Lončar (21), 3:0 Lončar (32), 4:0 Žeravica (55), 5:0 Skoko (82)
Hajduk: Bezeljak, Fridl, Perajica, Mlačić (od 77. Tudor), Krstanović (od 63. Milišić), Hodak, Jurak (od 76. Hrastović), Kajtazi (od 60. Zudin), Skoko, Lončar (od 76. Ćalušić), Žeravica (od 60. Omeragić).
Juniori Hajduka ostvarili su uvjerljivu pobjedu protiv Osijeka. Hajduk je pobijedio rezultatom 5:0, po dva pogotka postigli su Marino Žeravica i Lovre Lončar, a jednom se u strijelce upisao i Noa Skoko.
Bijeli su poveli već u 4. minuti. Žeravica je dobio upotrebljivu loptu, pobjegao svojim čuvarima i s ruba šesnaesterca prebacio nemoćnog gostujućeg vratara. Na 2:0 povisio je Lončar prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca s 20-ak metara. Naciljao je precizno Hajdukov igrač i lijevom nogom preko živog zida pogodio lijeve rašlje. Isti igrač uspio je i 11 minuta kasnije svladati Jana Hlapčića. Skoko je lukavo prebacio loptu preko protivničke obrane, a Lončar bombom iz blizine pogodio suprotni kut.
Nisu Bijeli posustali niti u nastavku susreta. Skoko je nakon 10 minuta igre ubacio dubinsku loptu za Žeravicu, a ovaj je precizno i snažno pogodio suprotni kut. Kod posljednjeg pogotka sve je Skoko obavio sam. Dobio je loptu na lijevoj strani, driblingom oslobodio prostor za šut i snažnim udarcem s preko 20 metara pogodio suprotne rašlje.