Datum: 4/11/2018
Hajduk II u finišu došao do pobjede nad Sesvetama

4/11/2018 - 14:45 sati
Hajduk II - Utakmice
Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0Hajduk II - Sesvete 1:0

Strijelac: 1:0 Prtajin (89)

HAJDUK II: Matijaš, Relota, Batarelo, Vušković, Memolla, Pasariček, Nejašmić, Skorup (od 80. Pršir), Sahiti (od 86. Prtajin), Šego, Kreković (od 71. Blagaić).

SESVETE: Mikulić, Jelić, Dodig (od 79. Sunagić), Jovičević (od 64. Vranjković), Markota, Tolić, Ćosić, Mikulić, Vasilj, Drmić (od 79. Topuzović), Joković.

Hajduk II ostvario je drugu uzastopnu pobjedu na Poljudu. Nakon Hrvatskog dragovoljca, Bijelima je i protiv Sesveta bio dovoljan jedan pogodak kako bi uknjižili sva tri boda. Trener Siniša Oreščanin pogodio je s uvođenjem Ivana Prtajina u 86. minuti. Nakon samo tri minute u igri Prtajin je reagirao manirom iskusnog strijelca i spremno dočekao visoki centaršut s desne strane te glavom zatresao mrežu Sesveta iako je bio okružen s četiri protivnička igrača.

Hajduk II je većim dijelom utakmice dominirao i tražio posjed, ali su se gosti dobro branili i nisu dozvolili Bijelima mnogo izrazitih prilika. Najveću je imao Leon Kreković u 43. minuti kada je dobro reagirao na ubačaj Michelea Šege, ali je njegov udarac završio na desnoj vratnici. Sličnu situaciju potkraj susreta je imao i Šego nakon točnog proigravanja Hysena Memole, ali je Matej Ćosić odlično reagirao i skinuo loptu s kopačke bijele 'jedanaestice'.

Sesvete su jedinu prigodu stvorile u drugoj minuti sudačke nadoknade. Marko Vranjković prošao je po lijevoj strani i ubacio povratnu loptu, a Krešimir Jelić je šutirao visoko preko gola.

Pobjedom je Hajduk II preskočio na tablici svog današnjeg gosta, do završetka polusezone igrače trenera Oreščanina očekuje gostovanje kod BSK - a u Bijelom Brdu i domaća utakmica protiv Lučkog.