Šibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk IIŠibenik - Hajduk II

Sudac: Lukša Klaić (Konavle)

Strijelci: 0:1 Delić (52.), 1:1 Bulat (58.), 2:1 Kukec (63.)

Šibenik: Labrović, Pecolaj, Pandža, Kendeš, Kukec (od 89. Barišić), Musa, Ampem (od 84. Fuštin), Maleš (od 77. Celić), Vukorepa, Bulat, Roca.

Hajduk II: Matijaš, Relota (od 66. Šuto), Vušković, Batarelo, Ševelj, Kosić, Pasariček, Sahiti, Teklić (od 69. Bajić), Šego, Delić (od 56. Kreković).

Hajduk II poražen je na gostovanju kod Šibenika rezultatom 2:1, momčad Siniše Oreščanina povela je pogotkom Ivana Delića u 52. minuti, međutim Šibenčani su u razmaku od pet minuta stigli do preokreta golovima Marka Bulata i Davora Kukeca

U prvom poluvremenu gledali smo čvrstu i prilikama siromašnu utakmicu. Vrijedi tek izdvojiti dva pokušaja Delića iz daljine te najbolju priliku prvog dijela u kojoj se našao Ampem Obeng u 41. minuti susreta, međutim njegov udarac s 10 metara fantastičnom reakcijom obranio je Hajdukov vratar Davor Matijaš

U nastavku utakmice potpuno drukčija priča. Već na otvaranju drugog poluvremena Vice Kendeš je dobio kvalitetnu loptu u prostor, pucao je s 13 metara iskosa, no pogodio je vanjski dio mreže. Uzvratio je Hajduk nedugo zatim lijepom akcijom s nekoliko kratkih dodavanja i udarcem Delića koji je otišao malo preko vrata.

U 52. minuti Delić je pronašao put do mreže. Tonio Teklić je provukao svom čuvaru kroz noge, ubacio je za Emira Sahitija koji je samo primirio loptu za Delića, a ovaj nakon prvog odbijanca, drugim udarcem podgađa za vodstvo Hajduka.

Trajalo je vodstvo Bijelih samo šest minuta, Šibenčani su napravili mini pritisak koji je rezultirao izjednačenjem nakon ubačaja iz kornera. Centrirao je Kukec, a Bulat je dočekao loptu na drugoj stativi i bez većih poteškoća glavom iz blizine pogodio za 1:1.

Bio je to period dominacije domaće momčadi, Matijaš se u 61. minuti još jednom iskazao obranom Kendešovog udarca iz blizine, ali dvije minute kasnije vratar Hajduka kod udarca Kukeca više nije mogao ništa. Maleš je povukao po desnoj strani, dao je za Ampema koji vraća na 10 metara do usamljenog Kukeca koji je praktički mogao birati gdje će pogoditi, a napravio je to u nebranjeni desni dio Hajdukovih vrata.

Do kraja utakmice Šibenčani su se bazirali na čuvanje rezultata, Bijeli su pokušali kroz posjed stvoriti situaciju za izjednačenje, dva puta u poluprilikama se našao Jurica Bajić, ali nisu to bile niti malo lagane situacije pa se rezultat nije mijenjao.