Hajduk II poražen u gostima od Orijenta 1919

Sudac: Josip Lučić (Vinkovci)

Strijelci: 1:0 Monjac (27), 2:0 Mulac (70), 2:1 Brnić (90+4-11m)

ORIJENT 1919: Berković, Smolčić, Mulac, Tadejević, Vidas, Fatić (od 73. Kokorović), Gadže (od 62. Črnko, Liber, Monjac (od 90.+2 Bilić), Maružin (od 73. Brdar), Gerc (od 62 Flego).

HAJDUK II: Sentić, Unušić (od 90. Muratović), Radić, Barišić, Bekavac, Ćalušić, (od 76 Mijatović), Ćubelić, Grubišić, Lauš (od 76. Filipović), Šarić (od 76. Chinedu), Brnić.

Nogometaši Hajduka II poraženi su na gostovanju kod Orijenta 1919 rezultatom 2:1. U prvom dijelu dvije najbolje prilike dogodile su se u razmaku od šezdesetak sekundi. Najprije je Loren Maružin u 27. minuti loše glavom zahvatio loptu na sedam metara od vrata, a minutu kasnije isto je uradio Tino Blaž Lauš, s tim što je njegov udarac obranio domaći vratar Carlo BerkovićU 27. minuti Mateo Monjac je lijepo prihvatio jednu dugu loptu, pobjegao gostujućoj obrani i snažnim udarcem loptu poslao u mrežu za vodstvo domaćina.

Od početka drugoga dijela Hajduk II ostaje s desetoricom igrača jer je zbog drugog žutog kartona na tribine morao Ivan ĆubelićU 70. minuti Orijent 1919 je iz prekida osigurao pobjedu. Emanuel Črnko je ubacio s desne strane, a Dominik Mulac glavom skrenuo loptu u mrežu. U sudačkoj nadoknadi Stephen Chinedu je iznudio kazneni udarac, a Ivan Brnić s bijele točke postavio konačnih 2:1.