Hajduk II poražen od Junaka

22/1/2020 - 15:43 sati

Nogometaši Hajduka II nakon dva tjedna priprema odigrali su prvu pripremnu utakmicu. Bijeli su gostovali kod sinjskog Junaka, a susret je završio pobjedom domaćina od 2:1.

Sinjani su na samom startu postigli  dva pogotka, u trećoj minuti nakon prekida i četiri minute kasnije poslije brze kontre. Momčad trenera Marija Despotovića smanjila je vodstvo početkom drugog poluvremena. Nakon jednog prekida i odbijene lopte Josip Ciprić je ubacio u sredinu, a Bleart Tolaj proslijedio do Ivana Giljanovića koji pogađa mrežu. Postigli su Bijeli i drugi pogodak u sudačkoj nadoknadi, ali je sudac procijenio da je strijelac Tolaj bio u zaleđu.

Za Hajduk II su nastupili: Ninčević, Relota, Batarelo, Ševelj, Ciprić, Skorup, Grubišić, Pršir, Tolaj, Bajić, Brnić. Još su igrali: Baždarić, Čuić, Sahiti i Giljanović.

Sljedeću pripremnu utakmicu druga momčad Hajduka odigrat će 1. veljače protiv Širokog Brijega.