Hajduk II pobijedio Zagoru u Unešiću

18/7/2020 - 16:11 sati

Druga momčad Hajduka gostovala je u Unešiću i u prijateljskoj utakmici pobijedila domaću Zagoru s 3:2.

Utakmica je riješena u prvih 15 minuta. Poveli su Bijeli u četvrtoj minuti. Nakon kornera s desne strane ubacio je Josip Mijatović, a Ivan Giljanović s pet metara zatresao mrežu

Drugi gol postignut je u devetoj minuti. Nakon lijepog ubačaja Ante Bekavca s lijeve strane, Stephen Chinedu pogodio je mrežu udarcem glavom u padu sa sedam metara.

Treći pogodak postigao je Jurica Bajić s 11m u 15. minuti nakon igranja rukom u domaćem šesnaestercu.

Kraj prvog dijela pripao je Zagori. Najveću priliku imali su u 41. minuti kada je Dino Barada snažno šutirao s pet metara, a odlično obranio Vice Baždarić. Ipak nakon kornera s lijeve strane Ivan Abramović postiže gol iz neposredne blizine.

Konačan rezultat postavio je u 65. minuti Barada s 12 metara nakon jedne oduzete lopte.

Hajduk II nastupio je u sastavu: Baždarić, Unušić, Giljanović, Mijatović, Čalušić, Bekavac, Kosić, Grubišić, Chinedu, Bajić, Šarić. Još su igrali: Ninčević, Iličić, Vujčić, Ševelj, Sao, Jurica, Jenjić, Šošić, Lauš, Ćubelić i Buble.