Hajduk.hr među najboljih 16

27/7/2011 - 14:28 sati
Ostale vijesti

Još više uzbuđenja, još više gledatelja. Mamca za publiku, Hajduk.hr, došlo je pogledati gotovo 5 tisuća gledatelja, te im zaželjeti sretan i uspješan put u Englesku. Pune tribine Vukovarske su pratile više nego zanimljiv dvoboj u kojem je Hajduk.hr stalno bio u vodstvu ali nikako se nije uspijevao odvojiti na sigurnu razliku. Prolazak je visio do kraja jer su Sućurani ozbiljno prijetili...

Skoko je lobom doveo Hajduk.hr u prednost nakon odlične asistenicije Vučevića, ali je do kraja poluvremena Goran Biočić poravnao. Hrvoje Maleš je u 17. minuti topovskim udarcem ponovno bio strijelac dok je Gruev na odličnu asistenciju Balakova podigao rezultat na 3-1. Odličnim udarcem Filipa Biočića Torcida Sućurac dolazi na samo gol razlike u 23.minuti, ali do kraja nisu uspjeli svladiti Bikića i izboriti penale.

Hajduk.hr je ovom pobjedom ušao među posljednjih 16 ekipa turnira i sa nestrpljenjem očekuje idućeg protivnika.