Mobile menu

Struka

Mindaugas Nikoličius

Sportski direktor

Državljanstvo: Litvansko

Rođen: 05.10.1983., Neringa

Nogometna karijera (sportski direktor): Nogometni savez Litve (team manager), Heart of Midlothian (ŠKO) (sportski direktor), Žalgiris (LT) (sportski direktor), Gorica (HRV) (sportski direktor)

Valdas Dambrauskas

Glavni trener

Državljanstvo: Litavsko

Rođen: 07.01.1977., Pakruojis

Nogometna karijera (trener): Kingsbury London Tigers (ENG), Litva U-17, Litva U-19, Ekranas (pomoćni trener), Žalgiris (LT), RFS (LV), Gorica (HRV), Ludogorec (BUG)

Marius Skinderis

Pomoćni trener

Državljanstvo: Litavsko

Rođen: 13.10. 1974, Panevėžys

Nogometna karijera (igrač): Ekranas, Kareda-Sakalas, Žalgiris (LT), GKS Bełchatów (POL), Stal Alchevsk (UKR), Araks Ararat (ARM), Metalurh Donetsk (UKR), Spartak Yerevan (ARM), Liepājas Metalurgs (LVA), Naftan Novopolotsk (BLR), Sūduva Marijampolė, Ekranas Panevėžys (LT)

Nogometna karijera (trener): Ekranas (pomoćni trener), Panevėžys (pomoćni trener), Nevėžis, RFS (pomoćni trener), Ludogorec (pomoćni trener)

Mislav Karoglan

Pomoćni trener

Državljanstvo: Hrvatsko

Rođen: 14.04.1982., Imotski

Nogometna karijera (igrač): Posušje (BiH), Kamen Ingrad (HRV), Zrinjski Mostar (BiH), Hapoel Nazareth Illit (IZR), Široki Brijeg (BiH), Žilina (SK), SAFFC (SGP), Rijeka, Imotski, Croatia Zmijavci (HRV)

Nogometna karijera (trener): Zadar, Croatia Zmijavci, Hajduk (trener kadeta) (HRV)

Justinas Gasiunas

Trener vratara

Državljanstvo: Litavsko

Rođen: 21.04.1985., Jonava

Nogometna karijera (trener): Brighon & Hove Albion FC (Akademija), Brentford FC (Akademija) (ENG), reprezntacija Litve (trener vratara), FRK Atletas Kaunas (trener vratara) (LT)

Ian Coll

Voditelj kondicijske pripreme

Državljanstvo: Škotsko

Rođen: 5. 07. 1980, Ayr

Nogometna karijera (trener): Airdrie United (Akademija), Celtic (Akademija, voditelj kondicijske pripreme prve momčadi) (SCO), Ludogorec (voditelj kondicijske pripreme) (BUL), Universitatea Craiova (voditelj kondicijske pripreme) (ROM)

Šime Veršić

Kondicijski trener

Državljanstvo: Hrvatsko

Kondicijski trener: RNK Split (kondicijski trener)

Stjepan Badrov

Team manager

Antonio Sebežević

Video analitičar

Miro Čolak

Oružar

Zlatko Piteša

Oružar