Suci: Ivana Martinčić (Koprivnica)
Zagreb: Dinamo II - Hajduk II 0:0

31/3/2019 - 16:20 sati
Hajduk II - Utakmice
Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0Dinamo II - Hajduk II 0:0
Dinamo II - Hajduk II 0:0

DINAMO II - HAJDUK II  0:0 (0:0)
2. HNL – 18. kolo
Stadion: Hitrec-Kacijan
Gledatelja: 400
Sudac: Ivana Martinčić (Koprivnica)

DINAMO II: Horkaš, Barišić, Gogić, Kim, Ćalušić, Čuić, Bagarić, Carracedo, Rešetar (od 67. Šipoš), Fintić (od 76. Šantek), Maloku (od 85. Dojčinović).

HAJDUK II: Ljubić, Relota, Vušković, Radić, Ciprić, Beširović, Blagaić (od 73. Kosić), Pršir (od 83. Martinović), Delić, Šego (od 63. Kreković), Špikić.

Derbi drugih momčadi Dinama i Hajduka završio je bez golova na stadionu Hitrec-Kacijan u Zagrebu. Utakmica u kojoj su Bijeli imali dominaciju većim dijelom susreta i bili su bliži osvajanju tri boda. No. prvu priliku imali su domaćini u 10. minuti, Dominik Rešetar je pucao iz slobodnog udarca s desne strane, a lopta je prošla iznad grede. Tri minute kasnije uzvratio je Dario Špikić, udarcem s 18 metara, također preko gola.

U 30. minuti velika prilika za Michelea Šegu koji je nakon ubačaja Josipa Ciprića s pet metara dva puta pokušao matirati Dinka Horkaša, ali domaći vratar izašao je oba puta kao pobjednik. Lopta se kretala po gol-liniji, no nije bilo sreće za Hajdukovog krilnog napadača. Jurica Pršir je pucao tri minute kasnije s 15 metara iskosa, no Dinamov vratar je ponovno bio siguran.

U drugom dijelu nismo vidjeli previše prilika. Najveću šansu imao je Ivan Delić u 71. minuti koji je nanizao pet protivničkih igrača i s 20 metara pogodio stativu. Sjajna akcija napadača Bijelih, zaista je šteta što je lopta odsjela na vratnici. Pokušavali su hajdukovci do kraja susreta postići pogodak, ali na kraju ipak podjela bodova u Zagrebu u dvoboju u kojem je pravdu dijelila sutkinja Ivana Martinčić. Četvrti uzastopni remi Despotovićeve momčadi.