Za kraj sezone: Uvjerljive pobjede pionira i kadeta u Varaždinu

Stadion: Varteks
Sudac: Filip Hirš (Varaždin)
Strijelci: 0:1 Šupić (16), 0:2 Vušković (31), 0:3 Durdov (43), 0:4 Ora (45)
Hajduk: Bosančić, Dobronić (od 48. Brnada), Milišić (od 48. Kralevski), Mlačić (od 48. Pedisić), Vušković, Čular, Vojvodić, Bistre (od 48. Pranić), Šupić (od 48. Pranić), Ora, Durdov.

Pioniri Hajduka u posljednjem kolu natjecanja u 1. HNL uvjerljivo su na gostovanju pobijedili sastav Varaždina. Konačan rezultat bio je 0:4, a momčad trenera Zlatka Jerkovića u vodstvo je došla u 16. minuti preko Roka Šupića. Luka Vušković u 31. minuti povećao je vodstvo Hajduka, a posao su u drugom dijelu dovršili Bruno Durdov i Ivano Ora

Hajduk je do kraja bio u igri za titulu, ali sezonu je završio na drugom mjestu, s bodom zaostatka iza Dinama koji je danas slavio protiv Rudeša. Bijeli su ove sezone ostvarili 21 pobjedu i tri neodlučena rezultata te su samo dva puta poraženi. Razlika pogodaka je 66:11.

-

KADETI: Varaždin - Hajduk  1:5  (0:3)
Sudac: Ivan Slunjski (Varaždin)
Strijelci: 0:1 Bobanović (13), 0:2 Duić (22), 0:3 Begonja (30), 0:4 Duić (49), 1:4 Težak (75), 1:5 Ćalušić (81)
Hajduk: Bezeljak (od 58. Šiško), Antunović (od 64. Kuvačić), Begonja, Šimić (od 58. Božić), Pavić, Kavelj, Bobanović (od 58. Žeravica), Lončar, Duić, Ćalušić, Prusina.

I kadeti Hajduka visokom gostujućom pobjedom oprostili su se od ove sezone. Već nakon pola sata igre Bijeli su golovima Frane Bobanovića, Nina Duića i Domagoja Begonje vodili s 3:0 i jasno je bilo da bodovi idu u Split. Početkom drugog poluvremena Duić je drugim pogotkom povisio vodstvo na 4:1, a 15 minuta prije kraja počasni pogodak za domaćina postigao je Težak. Konačni rezultat postavio je u 81. minuti Marin Ćalušić