Vučević: Bilo je puno uspona i padova...

7/11/2010 - 17:58 sati

Luka Pavlović, trener Zagreba
Teško je objasniti našu igru i prigode koje smo imali, te krajnji rezultat. U prvom dijelu smo bili puno bolji, ali nismo iskoristili dogovor da izdržimo još 15-ak minuta u nastavku. Nakon primljenog gola odmah nakon povratka iz svlačionica, sve se poremetilo, nismo izdržali. Rezultat baš i nije pošten s obzirom na igru...

Goran Vučević, trener Hajduka
Utakmica je bila vrlo teška, puno uspona i padova, a najvažnije je da je momčad odgovorila rezultatom nakon teškog dvoboja protiv Zenita. Bilo je teško igrati nakon zvižduka poslije prve prigode Zagreba... U prvom dijelu smo bili šuplji u središnjici, morao sam napraviti izmjene. Prvih 20-ak minuta je bilo dobro, poslije je bilo lošije, spašavali smo se zbog rupe u središnjici i neracionalno se trošili. U nastavku je bilo puno bolje. Neshvatljivo mi je kako smo kod 3:0 pustili gostima da igraju, da daju gol, da ponovno dobiju prigodu vratiti se... Ibro? Dao je gol, ali može on još puno bolje. Ovo je bilo 50 posto Ibričića.

Pobjeda je dobro došla, imat ćemo tjedan dana za pripremu utakmice protiv Lokomotive, no na mojem stavu prema ostanku na klupi ne mijenja se ništa...

Inače, ljutit sam na medije koji me žele posvađati s dijelom javnosti i gospodinom Poklepovićem. O gospodinu Poklepoviću imam visoko mišljenje, to je čovjek od kojeg sam učio i učit ću. Isto tako, nikad nisam ni pomislio prigovoriti bilo što kondicijskom treneru Duji Poljaku, on za ništa ne može biti kriv.