Vranjic: Omladinac - Hajduk 0:1

25/11/2019 - 18:40 sati
Utakmice

Nogometaši Hajduka odigrali su danas prijateljski susret u povodu 105 godina Omladinca iz Vranjica. Bijeli su domaćina svladali rezultatom 1:0 u Sportskom centru Kava, a jedini pogodak na utakmici postigao je Tonio Teklić u 65. minuti koji je pogodio iz voleja s 20 metara.

Imali su igrači Damira Burića prigodu iz jedanaesterca u prvom dijelu nakon što je srušen Jakov Blagaić koji je sam izveo najstrožu kaznu, ali prebacio je gol. Hajdukovci su stvorili još niz dobrih prigoda, ali domaći vratar Puharić bio je iznimno raspoložen i zaustavio je pokušaje Bijelih.

Naravno, utakmica je protekla u svečarskom raspoloženju uz sjajno gostoprimstvo ljubaznih domaćina na čelu s predsjednikom Marijom Jurićem, razmijenjeni su međusobni pokloni na početku susreta, a svi zajedno zaželjeli su Burićevim igračima sreću u nastavku sezone.

Hajduk: Blažević, Radić, Vučur, Ševelj, Kalik, Beširović, Blagaić, Dolček, Teklić, Delić, Jakoliš. Još su igrali: Baždarić, Šego, Kreković, Skorup