ŠNK Frankopan - ŽNK Hajduk  0:8 (0:3)
2. HNLŽ – 3. kolo
Igralište: Galdovo
Sudac: Matija Kukurić (Sisak)
Golovi: 0:1 Granić (6), 0:2 Dugandžić (14), 0:3 Rusković (26), 0:4 Patock (47), 0:5 Dugandžić (49), 0:6 Matić (54), 0:7 Bakalar (78), 0:8 Dugandžić (88)
Hajduk: Matković, Sušak (od 33. Matić), Dugandžić, Turkalj, Baraban, Prskalo, Klarić (od 46. Vučica), Bakalar (od 82. Martinović), Deranja (od 68. Lovrinčević), Rusković (od 46. Patock), Granić.

Nogometašice Hajduka na gostovanju u Sisku su ostvarile visoku pobjedu od 8:0. Bijele su odlično ušle u utakmicu i već u petoj minuti došle u vodstvo. Matea Granić prihvatila je loptu na vrhu šesnaesterca i preciznim udarcem svladala Magdalenu Ovanin

Pravu golijadu u Sisku osam minuta kasnije najavila je Gabrijela Dugandžić, najbolja igračica susreta koji je obilježila s tri efektna pogotka. Prije poluvremena, mrežu domaćih zatresla je i Lana Rusković, a onda su u nastavku Bijele ubacile u petu brzinu.

Gwen Patock koja je u Hajduk došla iz njemačkog Osnabrucka, nakon samo dvije minute u bijelom dresu uspjela je doći do prvog pogotka. Najefektniji na utakmici bio je sedmi pogodak - na asistenciju Dugandžić iz kornera,  Ana Bakalar iz prve je sa sedam metara zakucala loptu pod prečku.

Nakon dvije odigrane utakmice, hajdučice imaju šest bodova uz gol razliku 11:0.