Visoka pobjeda juniora protiv Slaven Belupa

Juniori: Slaven Belupo - Hajduk 1:8 (1:5)
Utakmica 4. kola Prve HNL
Igralište: Cvetkovec
Sudac: Igor Križarić (Čakovec)

Strijelci: 1:0 Mlinarić (6.), 1:1 Bajić (17.), 1:2 Bajić (19.), 1:3 Bajić (38.), 1:4 Jenjić (41.), 1:5 Brnić (45.), 1:6 Šarić (54.), 1:7 Šarić (63.), 1:8 Bajić (76.)

Hajduk: Baždarić, Iličić (od 59. Dalyanoglu), Kćira (od 10. Vujčić), Radić, Brnić (od 65. Tolaj), Bajić, Čuić (od 65. Nikl), Šarić (od 65. Lauš), Jenjić (od 59. Jurica), Ševelj, Dellova.

Hajdukovi juniori zablistali su u visokoj pobjedi protiv Slaven Belupa na gostovanju u Cvetkovcu pokraj Koprivnice. Momčad Marija Despotovića slavila je s uvjerljivih 8:1, a četiri pogotka za Bijele postigao je Jurica Bajić, dva je dodao Ivan Šarić, dok su po jedan gol zabili Bruno Jenjić i Ivan Brnić.

Bila je to apsolutno dominantna predstava Hajduka iako je domaći sastav došao u prednost već u 6. minuti susreta. Obranu Bijelih iznenadio je Mihael Mlinarić, ali nakon toga sve je pripalo Hajduku.

U 17. minuti započela je simultanka napadača Jurice Bajića koji je za točno dvadeset minuta susreta uspio postići hat-trick. Naravno, velike zasluge za njegove pogotke idu i ostatku momčadi budući da su sva tri pogotka došla nakon izrađenih akcija u kojima je sudjelovao veliki broj igrača. Do kraja prvog dijela u strijelce su se osim Bajića upisali Jenjić i Brnić što je Bijelima donijelo miran nastavak utakmice.

No, nisu Bijeli stali ni u nastavku, malo se primirio Bajić, ali zato se dva puta u 54. i 63. minuti na pravom mjestu našao Šarić koji je mirnom realizacijom povisio rezultat na 7:1. Za kraj je točku na svoju fantastičnu predstavu stavio upravo Jurica Bajić koji je svojim četvrtim pogotkom zaključio veliku pobjedu Hajdukovih juniora.