Utakmica 3. kola Prve HNL
Igralište: Poljud
Gledatelja: 50
Sudac: Marino Majstrović (Split)
Strijelci: 1:0 Bajić (2), 2:0 Martinović (6), 3:0 Bajić (19), 4:0 Šarić (27), 5:0 Šarić (28), 6:0 Bajić (39), 7:0 Čuić (42), 8:0 Kosić (55 – 11 m)

HAJDUK: Baždarić, Iličić, Dellova, Radić, Rončević (od 63. Kćira), Vujčić, Kosić (od 63. Giljanović), Martinović (od 63. Jurica), Čuić (od 63. Buble), Šarić (od 63. Tolaj), Bajić (od 63. Nikl).

Hajdukovi juniori ostvarili su visoku pobjedu nad Rudešom. Seriju pogodaka otvorio je već u 2. minuti Jurica Bajić nakon lijepe akcije napadačkog reda Bijelih. Hajdukova devetka izbila je sama pred vratara Patrika Mohorovića, a plasirana lopta odbila se od lijeve vratnice i ušla u gol. Samo četiri minute kasnije momčad trenera Marija Despotovića povećala je vodstvo. Marko Martinović šutirao je 20 metara, a lopta se ovog puta odbila od desne vratnice u mrežu gostiju. Strijelac za 3:0 u 19. minuti bio je opet Bajić nakon lijepe akcije i proigravanja petom Marija Čuića. Hajduk je nastavio s visokim intenzitetom igre i već u 27. minuti bilo je 4:0. Filip Kosić lijepo je proigrao Ivana Šarića koji se upisao u strijelce. U 27. minuti vidjeli smo lijep udarac Davida Iličića s 25 metara koji je odsjeo na prečki, a odbijenu loptu je glavom u mrežu ubacio Šarić. U 39. minuti Bajić je primio loptu i prevario dvojicu svojih čuvara te se po treći put upisao u strijelce. Sedmi pogodak postignut je u 42. minuti, strijelac je bio Čuić preciznim udarcem s 22 metra.

U drugom dijelu obavljeno je šest izmjena, Hajduk je zadržao inicijativu, ali se mreža gostiju zatresla samo jednom. Strijelac za konačnih 8:0 bio je Kosić iz jedanaesterca koji je izborio Hrvoje Rončević.

Treba dodati i da su gosti unatoč visokom porazu imali svojih prigoda i lijepih akcija, u drugom poluvremenu dva puta lopta je pogađala okvir gola Vice Baždarića.