Visoka pobjeda Hajdukovih nogometašica protiv NŠK Vrčevo

ŽNK Hajduk - Utakmice

ŽNK Hajduk - NŠK Vrčevo 7:0
8. kolo 2. HNLŽ
Igralište: Vranjic

Strijelkinje: 1:0 Prskalo (3.), 2:0 Patock (7.), 3:0 Dugandžić (24.), 4:0 Patock (30.), 5:0 Bakalar (47.), 6:0 Bakalar (70.), 7:0 Patock (80.)

ŽNK Hajduk: Jonjić (od 46. Matković), Prskalo, Turkalj, Lovrinčević. (od 55. Baraban), Milojević (od. 55 Šunjić), Granić, Sušak, Bakalar, Patock, Deranja (od 66. Vučica), Dugandžić (od 55. Rusković). Trenerica: Tamara Benković.

Nogometašice Hajduka slavile su i u 8. kolu 2. HNLŽ, ovaj put "hajdučice" su s uvjerljivih 7:0 u Vranjicu svladale nogometašice Vrčeva. Ekipa trenerice Tamare Benković tako je nastavila stopostotni niz bez primljenog pogotka u novoj sezoni.

Već u prvom poluvremenu "hajdučice" su riješile pitanje pobjednika. Već u 3. minuti mrežu Vrčeva zatresla je Anja Prskalo da bi samo četiri minute kasnije Gwen Patock povisila na 2:0. Na 3:0 je u 24. minuti susreta povisila Gabrijela Dugandžić, a do kraja poluvremena u strijelkinje se još jednom upisala Patock.

U nastavku utakmice Bijele su samo dovršile posao. Dva pogotka upisala je Ana Bakalar, u 47. i 70. minuti, a Patock je stavila točku na ovu utakmicu u 80. minuti, zaokruživši svoju sjajnu predstavu hat-trickom.