Visoka pobjeda hajdučica na startu prvenstva

ŽNK Neretva - ŽNK Hajduk 0:9 (0:5)
SuperSport 1. HNLŽ - 1. Kolo
Stadion: Iza vage
Sudac: Ante Znaor (Podbablje)
Strijelkinje: 0:1 Čanjevac (6), 0:2 Grebenar (10), 0:3 Grebenar (27), 0:4 Grebenar (29), 0:5 Bakalar (45-11 m), 0:6 Bagarić (59), 0:7 Klapan (62), 0:8 Grebenar (76), 0:9 Prskalo (80)
Hajduk: Faković, Dulčić (od 46. Prskalo), Pedić, Dubravica, Brnić (od 61. Klapan), Bukač (od 46. Vlastelica), Vlajčević (od 46. Sušak), Bakalar, Bagarić (od 61. Mišura), Čanjevac, Grebenar.
Hajdučice su visokom pobjedom započele natjecanje u novoj sezoni SuperSport 1. HNLŽ.

Janja Čanjevac već u 6. minuti načela je domaću mrežu, a potom se razigrala Andrea Grebenar te s tri uzastopna pogotka riješila pitanje pobjednika u ovom susretu. Pogodak Ane Bakalar iz jedanaesterca u 45. minuti zaključio je prvo poluvrijeme.

Nisu posustale igračice trenerice Tamare Benković niti u nastavku utakmice. Osim Grenbenar koja je postigla svoj četvrti pogodak, u strijelkinje su se redom upisivale Branka Bagarić, Nikolina Klapan i Anja Prskalo.

U drugom kolu će Bijele u nedjelju na pomoćnom terenu stadiona Poljud ugostiti ekipu Dinama.