Velika Gorica: Gorica - Hajduk 1:1

4/11/2018 - 16:51 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Gorica - Hajduk 1:1 (Zagreb, 4/11/2018)"
Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1Gorica - Hajduk 1:1

Sergej Jakirović - Zoran Vulić

90+3 Gotova je utakmica. Gorica - Hajduk 1:1.

90+2 Posljednja promjena kod Gorice. Ušao je Matošević umjesto Zwolinskog.

90 Igrat će se još najmanje tri minute dodanog vremena.

90 Odmah je Teklić uputio udarac s dvadsetak metara, ali lopta je zapela u gustom bloku.

89 Posljednja promjena u stastavu Hajduka, ušao je Teklić umjesto Jradija.

84 Ivanovski je dobio žuti karton.

82 Druga promjena u sastavu Hajduka, ušao je Palaversa umjesto Šehića.

76 Druga promjena u sastavu Gorice, ušao je Mtchedlishvili umjesto Dvornekovića.

73 Još jedan pokušaj Jradija iz slobodnjaka s desne strane, lopta je otišla preko vrata.

70 Prva promjena u sastavu Hajduka, ušao je Ivanovski umjesto Bradarića.

67 Juranović je srušio Atiemwena zbog čega mu je sudac Jović pokazao žuti karton.

64 Pokušao je Said iz nezgodne pozicije s desne strane, lopta se od bloka odbila u korner. Iz kuta je ubacio Bradarić, skočio je Lopez, ali njegov udarac glavom nije bio dovoljno snažan pa je Kahlina uhvatio loptu u ruke.

62 Jradi je pucao izravno iz slobodnjaka sa 16 s lijeve strane, bio je to odličan udarac, ali Kahlina se ispružio i odbio loptu u korner.

55 Bradarić je vukao Atiemwena, dobio je žuti karton.

53 Čabraja je bez rezona uletio u Šehića, obojica su ostali ležati na travnjaku, ali srećom prošlo je bez većih posljedica. Igrač Gorice dobio je žuti karton.

U tijeku je 50. minuta utakmice Gorica - Hajduk. Trenutni rezultat je 1:1, a Bijeli od 43. minute imaju igrača više. https://t.co/PslXjg432l

46 Počelo je drugo poluvrijeme, imamo jednu promjenu u sastavu Gorice. Ušao je Oboabona umjesto Žutića.

45+2 Gotovo je prvo poluvrijeme. Gorica - Hajduk 1:1.

45+1 Said je izborio korner. Ubacio je Bradarić na 10 metara, lopta je došla do Jurića i nezgodno mu se odbila od noge. Da je uspio to primiriti bio bi u stopostotnoj šansi.

45 Igrat će se još minuta dodanog vremena u prvom poluvremenu.

43 Oštar prekršaj s podignutom nogom Čaglja na Bradariću na sredini terena. Sudac Jović pozvao je igrača Gorice i pokazao mu izravni crveni karton!

32 GOOOOOOOOOOOOOOOL 1:1 Jairo! Bradarić je prošao po desnoj strani, ubacio na drugu stativu, Jairo je skočio visoko iznad svog čuvara i s nekih sedam metara glavom pogodio za izjednačenje.

32 GOOOOOOOOOOOOL! Jairo de Macedo da Silva! Gorica - #Hajduk 1:1!

20 Marina je dobio žuti karton.

16 Jradi je dobio žuti karton.

14 GOL 1:0 Atiemmwen. Osvojio je brzonogi veznjak Gorice dva puta ničiju loptu, zatim se sjurio sam prema vratima i pogodio pored nemoćnog Blaževića.

9 Pucao je Jurić s 18 metara, obranio je Kahlina.

4 Bradarić je hitrim korakom povukao kontru od ruba kaznenog prostora, tražio je usamljenog Jaira na desnoj strani, međutim lopta je otišla malo iza leđa Brazlica. Jairo je na kraju uspio uputiti udarac, ali lopta se od bloka odbila u korner.