Uvjerljive pobjede pionira i kadeta u Zagrebu

Stadion: Veslačka
Sudac: Toni Dadić (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Žeravica (34), 0:2 Vušković (50), 0:3 Kuzmanić II (54-11 m)

Hajduk: Bezeljak (od 57. Pažur), Krstanović (od 57. Marinović), Skelin, Orlić, Vušković, Ivković, Kuzmanić II (od 47. Lončar), Reić (od 57. Crnjak), Žeravica (od 57. Žunić), Lekaj, Kuzmanić I.

Pioniri Hajduka osvojili su sva tri boda protiv Zagreba na gostujućem terenu. Momčad trenera Marka Sičića dominirala je tijekom svih 70 minuta i  ostvarila zasluženu pobjedu.
U fer i korektnoj utakmici u kojoj sudac Toni Dadić nije pokazao nijedan žuti karton, Bijeli su poveli u 34. minuti preko Marina Žeravice. Luka Vušković je u 50. minuti povećao vodstvo Hajduka, a konačan rezultat je četiri minute kasnije udarcem s bijele točke postavio stariji od dva Marina Kuzmanića u redovima Bijelih.
-
Kadeti: Zagreb - Hajduk  1:4 (0:2)
Sudac: Matej Horvat (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Vrcić (24), 0:2 Nazor (35), 0:3 Vrcić (66), 0:4 Pukstas (82), 1:4 Vrdoljak (86)

Hajduk: Mišević, Đolonga (od 70. Baturina), Hrgović, Jurić-Petrašilo (od 70. Zubanović), Prpić (od 70. Goreta), Šemiga (od 63. Petrović), Nazor, Pukstas, Antunović, Capan (od 70. Radonić), Vrcić (od 70. Obadić).

Utakmica kadeta ponudila je još manje neizvjesnosti, a završena je pobjedom Hajduka od 4:1. Momčad trenera Mislava Karoglana na odmor je otišla s vodstvom od 2:0, a strijelci su bili Jere Vrcić i Krešimir Nazor.
U drugom poluvremenu vratara domaćih Eugena Cibana svladali su još jednom Vrcić i Rokas Pukstas te udvostručili prednost Bijelih. Počasni pogodak za Zagreb postigao je četiri minute prije kraja Maro Vrdoljak