Uvjerljive pobjede pionira i kadeta protiv Međimurja

Pioniri: Hajduk – Međimurje 4:0 (3:0)
Utakmica 13. kola Prve HNL
Gledatelja: 50
Sutkinja: Vesna Budimir (Podstrana)

Strijelci: 1:0 Petrović (4), 2:0 Klarić (8), 3:0 Petrović (20), 4:0 Petrović (60)
Hajduk: Mišević, Đolonga, Prpić, Zubanović, Stjepanović (od 43. Botica), Klarić-Kukuz (od 43. Kukoč), Petrović, Nazor, Škorlić (od 43. Antunović, Brkljača (od 43. Radonić), Vrcić (od 43. Jelić).

Hajdukovi pioniri u 13. kolu Prve HNL uvjerljivo su pobijedili Međimurje, konačan rezultat bio je 4:0. Momčad trenera Jure Srzića sve je riješila u prvom poluvremenu, tijekom kojeg su tri lopte završile iza leđa gostujućeg vratara Roka Zrne. Trostruki strijelac za Hajduk bio je Mislav Petrović, a jednom je mrežu gostiju zatresao i Antonio Klarić Kukuz. Nažalost pri postizanju posljednjeg pogotka u 70. minuti Petrović je nakon starta svog čuvara ozlijeđen te je morao napustiti igru, tako da su Bijeli kraj utakmice dočekali s 10 igrača.

---

Kadeti: Hajduk - Međimurje 6:0 (1:0)
Sudac: Toni Bešker (Solin)
Strijelci: 1:0 Petrović (4), 2:0 Miljanić (47), 3:0 Buljan (54), 4:0 Ćubelić (62), 5:0 Ljubičić (66), 6:0 Ljubičić (70)

Hajduk: Silić, Unušić, Telebar, Buljan, Bradarić, Grabovac (od 55. Galić), Petrović (od 60. Ljubičić), Mamić (od 41. Krolo), Miljanić (od 60. Domančić), Ćubelić, Katuša.

Kadeti Igora Tolića bili su još uvjerljiviji od pionira, iako im je trebalo više vremena da sasvim slomiju otpor svog protivnika. Zanimljivo je da je u obje utakmice Hajduk poveo u četvrtoj minuti pogotkom igrača s brojem sedam. U utakmici pionira Bijele je u vodstvo doveo Mislav Petrović, a kod kadeta njegov brat Leonardo Petrović. U 47. minuti Hajduk je udvostručio vodstvo preko Karla Miljanića i utakmica je od tog trenutka postala jednosmjerna. Uz totalnu dominaciju Bijeli su bili izuzetno efikasni, pa su se do posljednjeg zvižduka suca Tonija Beškera u strijelce upisali Tvrtko Buljan i Ivan Ćubelić, dok je Marin Ljubičić u 20 provedenih minuta na terenu dva puta svladao gostujućeg vratara Tomija Hatleka. Posebno atraktivan bio je Ćubelićev pogodak u 62. minuti, prava bomba s 20-ak metara završila je ispod prečke gostujućeg gola.