JUNIORI: RIJEKA-HAJDUK 1:4 (1:0)
Igralište: HNK Rijeka
Gledatelja: 80
Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar)

Strijelci: 1:0 Jelavić (13-11 m), 1:1 Jenjić (68-11 m), 1:2 Mamut (78), 1:3 Mamut (82), 1:4 Jenjić (90+4-11 m)

Hajduk: Sentić, Iličić, Vujčić, Škaričić (od 63. Mamut), Unušić, Mijatović (od 63. Jurica), Čuić (od 90. Ljubičić), Jenjić, Brnić (od 88. Bekavac), Domančić (od 63. Biuk), Lauš (od 46. Buble).

Hajdukovi juniori pobijedili su na gostovanju Rijeku u 8. kolu 1. HNL. U uvjerljivoj pobjedi od 4:1 dvostruki strijelci bili su Bruno Jenjić i Marin MamutVeliki preokret igrači trenera Marija Budimira ostvarili su u posljednjih dvadesetak minuta, sve do 68. minute domaćin je vodio pogotkom Domagoja Jelavića s bijele točke iz 13. minute. Od 30. minute Hajduk je uspostavio dominaciju i stvorio nekoliko prigoda, a do izjednačenja su Bijeli došli udarcem s bijele točke.

Stipe Biuk driblingom u protivničkom šesnaestercu prevario je dvojicu domaćih igrača, nakon čega je oboren, a sudac Marin Vidulin iz Kanfanara pokazao je na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Bruno Jenjić. Marin Mamut u 63. minuti zamijenio je Luku Škaričića te je u razmaku od četiri minute dva puta glavom zetresao mrežu Rijeke nakon izvedenih kornera i Bijelima donio sigurno vodstvo. Posljednji pogodak Hajduka opet je s bijele točke postigao Jenjić, oba puta šutirao je u desni kut. Ante Bekavac je došao u izglednu poziciju i dobro šutirao, a njegov udarac obranio je vratar Rijeke Marko Šušak. Lopta se odbila do Bekavca koji zaobilazi vratara domaćih te je pritom oboren. Ovim pogotkom duboko u sudačkoj nadoknadi postavljen je konačan rezultat utakmice.