Uvjerljiva pobjeda juniora u Parku Mladeži

31/8/2024 - 11:56 sati
Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10
Juniori: RNK Split - HNK Hajduk 0:10

JUNIORI: RNK Split - HNK Hajduk  0:10  (0:3)
1. HNL – 4. kolo
Stadion: Park Mladeži
Strijelci: 0:1 Žeravica (15), 0:2 Ćalušić (16),0:3 Zudin (31), 0:4 Lončar (47), 0:5 Žeravica (56), 0:6 Žeravica (72), 0:7 Žeravica (80), 0:8 Hrastović (83), 0:9 Zudin (88), 0:10 Žeravica (90)
Hajduk: Bezeljak, Hodak, Tudor, Mlačić, Milišić, Hrastović, Ćalušić, Kajtazi, Skoko, Zudin, Žeravica.
Klupa: Biočić, Krstanović, Perajica, Lončar, Jurilj, Lekaj, Buljan.
Juniori Hajduka ostvarili su visoku pobjedu u dvoboju susjeda u Parku Mladeži. Igrači trenera Zlatka Jerkovića odličan golgeterski učinak iz posljednjeg susreta s Istrom 1961 čiju mrežu su pogodili čak pet puta, danas su udvostručili.
Dva brza pogotka Marina Žeravice i Marina Ćalušića u samo dvije minute (15. i 16.) najavila su izuzetan golgeterski dan Bijelih. Do poluvremena je mrežu domaćih pogodio i
Dmytro Zudin te se na odmor otišlo s uvjerljivih 0:3.
Igrači RNK Splita po velikoj vrućini u drugom poluvremenu nisu mogli pratiti ritam Hajdukovih juniora i domaća mreža u nastavku se zatresla čak sedam puta.
Samo dvije minute nakon što je ušao u igru, Lovre Lončar zabio je četvrti pogodak za Hajduk, a  onda se razigrao Žeravica koji je stigao do ukupno pet pogodaka. Osim raspoloženog Žeravice, svoj drugi pogodak u nastavku je postigao i mladi Ukrajinac Zudin, a u strijelce se upisao i Zvonimir Hrastović.
Juniori Hajduka ostvarili su treću pobjedu zaredom, a nakon reprezentativne pauze čeka ih domaća utakmica protiv Graničara.