Učinak Bijelih u šest ovogodišnjih kola: Bez poraza, samo tri primljena gola...

11/3/2019 - 11:11 sati

Sedmu prvenstvenu utakmicu u polusezoni odigrat će hajdukovci u subotu protiv Rudeša. U dosadašnjih šest nogometaši Siniše Oreščanina tijekom veljače i ožujka igrali su četiri puta u gostima i dvaput na Poljudu, ostvarivši četiri pobjede (Osijek, Lokomotiva, Inter-Zaprešić, Slaven Belupo) i dva remija (Rijeka, Gorica). Zanimljivo, oba remija završena su bez golova, a četiri pobjede ostvarene su uz gol razliku 8:3.

Tri gola je u tih osam utakmica zabio Mijo Caktaš (Osijeku, Interu i Lokomotivi), dva Jairo (Interu) te po jedan Ardian Ismajli (Lokomotivi), Stanko Jurić (Slaven Belupu) i Fran Tudor (Slaven Belupu).

Bijeli su triput zabijali u prvim poluvremenima, pet puta u drugim. Caktaš je sva tri ovogodišnja gola postigao u drugim poluvremenima…

Hajduk je tri puta u šest utakmica mrežu sačuvao praznom. U tri je primio samo po jedan gol ali je u sve te tri na kraju pobijedio - Hajduk.

U subotu na od 17:30 sati Poljud stiže Rudeš, pa je reprezentativna stanka, potom će Bijeli u goste Istri 1961...