U finalu Lazio - Dinamo

7/5/2010 - 15:37 sati
Kup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. DujeKup sv. Duje
Kup sv. Duje

Zagrebački Dinamo i Lazio finalisti su Kupa Svetog Duje!

Golom Filipa Leke u 75. minuti (igralo se 2x40 minuta) porazili su dinamovci prašku Slaviju, te osigurali finale ovog međunarodnog U-17 turnira koji se igra na Poljudu. Najboljem igraču utakmice, dinamovcu Toniju Gorupecu, nagradu Hajduka i Autolinea predao je legendarni Vladimir Beara.

U drugom polufinalu pred 2.000 gledatelja Lazio je porazio Hajduk s 0:2. Zabili su gosti u 36. minuti iz svoje prve prigode. Strijelac je bio Salam Dene. Iz drugog udarca su postigli i drugi gol, u 67. minuti je pogodio Matteo Monteforte, najbolji igrač utakmice, kojemu je nagradu predao Senijad Ibričić.

Hajduk je stvorio pet-šest stopostotnih prigoda, ali nije uspio zabiti. U 18. minuti je Marko Barišić pogodio gredu, udarac Marka Livaje također je prošao nedaleko od mreže gostiju. Pogodili su Splićani gredu i u 45. minuti... Talijani su iskoristili svoje obje prigode.

Hajduk: Županović, Barišić (Dodig 67), Arapović, Peričić, Milić (Gusić 69), Kovačić, Grčić, Franić (Jelavić 41), Tomičić, Džoni, Livaja