Trener Pušnik najavio je poljudski dvoboj protiv Osijeka...

29/10/2016 - 11:11 sati
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Osijek 1:0 (Split, 30/10/2016)"

Torcida sprema veliku feštu, najstarija navijačka skupina u Europi slavi 66. rođendan, a Hajduk se priprema za osvajanje novih bodova u nedjelju od 17 sati kad će na Poljudu gostovati Osijek. U posljednja dva mjeseca nakon isteka 90 minuta Bijeli su slavili sedam puta, triput su remizirali (u gostima kod Intera, Dinama i Istre 1961). Pozitivan domaći niz hajdukovci žele nastaviti te u drugom ovosezonskog ogledu s gostima iz Gradskog vrta upisati prvu pobjedu. Podsjetimo, ljetos je u Osijeku završilo 1:1, Hajduk je poveo golom Ante Ercega, domaćini su izjednačili nakon što prethodno nije dosuđen prekršaj na vrataru Lovri Kaliniću. Odmah nakon utakmice Aljoša Vojnović je priznao da je njegov prekršaj prethodio zgoditku Muzafera Ejupija

Zbok kartona će pauzirati Ahmed Said Said i Lorenco Šimić, u procesu oporavka su Franck Ohandza i Ardian Ismajli, ozlijeđen je Nikola Vlašić. Svi ostali su u kadru spremni za nedjeljnih 90 minuta 14. kola MAXtv Prve lige...