Trener Leko nakon pobjede u Osijeku: Jako sam ponosan kako su igrači odigrali

12/3/2023 - 21:45 sati
Sve vijesti vezane za temu "Osijek - Hajduk 0:2 (Osijek, 12/3/2023)"
Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2Osijek - Hajduk 0:2
Osijek - Hajduk 0:2

Druga uzastopna pobjeda u Gradskom vrtu razveselila je i trenera Ivana Leku. Hajdukovci su na uvijek zahtjevnom gostovanju slavili rezultatom 2:0 golovima Marka Livaje u 28. minuti iz jedanaesterca, nakon što je prethodno srušen Yassine Benrahou, te Darija Melnjaka koji je u 35. minuti ogleda sigurno plasirao loptu s vrha peterca nakon kornera.

- Nama je svaka utakmica bitna u situaciji u kojoj jesmo. Ovo su za nas dupli bodovi. Dobili smo dva puta na gostovanju koje je Hajduku po tradiciji teško. To je veliki uspjeh moje ekipe, psihološki se koncentrirati. Jako sam ponosan kako su odigrali u svim aspektima nogometne igre. Kao i u kupu, naša pobjeda je zaslužena. Najsretniji sam kada uđem u svlačionicu i vidim da su ljudi nasmijani - govorio je trener nakon susreta.

Cijelu konferenciju za medije pogledajte na Hajduk Digital TV.