Treći pripremni susret: Bijeli preokretom u nastavku zasluženo svladali Vardara

20/1/2020 - 17:00 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Zimske pripreme 2020."
Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1Hajduk - Vardar 3:1
Hajduk - Vardar 3:1

S tri pogotka u samo 13 minuta nogometaši Igora Tudora preokrenuli su susret u svoju korist i svladali momčad Vardara u trećem pripremnom ogledu u Turskoj.

Bijeli su gotovo tijekom cijelog dvoboja imali inicijativu i puno stvorenih prilika, a otvorilo se hajdukovcima u posljednjih 20 minuta susreta kada su zahvaljujući mladom trojcu, Leonu Krekoviću, Toniju Tekliću i Ivanu Deliću postigli tri gola i zasluženo upisali novo slavlje na pripremama u Beleku.

Poveli su Makedonci preko Darka Micevskog u 12. minuti susreta nakon pogreške Hajdukove obrane na centru. Izjednačio je Kreković u 73. minuti nakon dodavanja Delića. Isti igrač asistirao je u 82. minuti ogleda Tekliću koji s 20 metara puca precizno i neobranjivo za vratara Vardara. Konačnih 3:1 postavio je Kreković svojim drugim pogotkom na susretu pet minuta prije kraja nakon što je sam oduzeo loptu, prevario svog braniča i pogodio donji desni kut.

Posljednju provjeru uoči nastavka sezone Bijeli igraju u petak 24. siječnja, a protivnik je ukrajinski Dinamo Kijev.