Mobile menu
Toni Silić: Miran sam u glavi, treninram dobro, a najvažnije da me svi bodre

Toni Silić: Miran sam u glavi, treninram dobro, a najvažnije da me svi bodre

 
22/2/2026 - 22:53 sati
Prva momčad
Foto: Robert Matić / Hajduk.hr
Učlani se ili produži svoje članstvo online! Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Rijeka 1:0 (Split, 22/2/2026)"

Toni Silić na vrhunskom nivou odradio je Jadranski derbi u kojem je Hajduk s 1:0 svladao Rijeku na Poljudu. Marešić je asistirao, Livaja zabio, a Silić s dvije fantastične obrane sačuvao mrežu Bijelih te time potvrdio sjajnu formu. 

- Malo smo sporije ušli u utakmicu, mučili smo se u prvom dijelu. Nakon što su dobili crveni karton bilo je lakše. Na kraju smo poentirali i uzeli tri boda. Stali smo visoko, kako i trebamo stajat s igračem više. Oni su nakon dubinskih lopti imali dvije prilike, ali riješili smo i na kraju dobro kontrolirali utakmicu - kazao je Hajdukov vratar nakon pobjede.

Upitali smo ga kako se on trenutno osjeća, zaista izgleda dobro u posljednje vrijeme. 

– Miran sam u glavi, dobro treniram, svi me bodre, imamo dobru ekipu i trenere. Sve je dobro. I meni je lakše, obrana igra puno bolje. Svi skupa igramo puno bolje, od napadača koji radi prvi presing do mene na kraju. Tako da sve puno bolje izgleda.

Ostvario je Hajduk treću pobjedu u nizu. 

– Tako je. Prve dvije protiv Belupa i Osijeka odigrali smo jako dobro i evo sad malo lošija igra, ali bitno je da smo pobijedili. Mislim da je to isto karakteristika velikih ekipa - zaključio je Silić.

22/2/2026 - 22:53 sati
Prva momčad
Foto: Robert Matić / Hajduk.hr