Tići odnijeli svih šest bodova iz Istre

25/10/2009 - 16:39 sati

Odigrane su danas tri utakmice nogometaša iz Hajdukove omladinske škole. U ta tri dvoboja Splićani su osvojili svih devet bodova. Postigli 13 zgoditaka a primili samo dva...

ISTRA - HAJDUK 1:3 (kadeti)
Slavili su kadeti Ante Šećera u Rovinju nakon što su domaćini na poluvremenu imali vodstvo od 1:0. Puno bolji hajdukovci svoju su inicijativu pretvorili u pobjedu u nastavku utakmice kada su preokrenuli golovima Arapovića u 47. minuti, te Livaje u 52. i Tomičića 67.

Za Hajdukove kadete su igrali: Opačak, Dodig, Bašić (Romić 70), Vladović, Štimac, Arapović, Franić (Milaković 41), Livaja (Jelavić 77), Grčić, Tomičić (Fiorentini 77), Gusić (Runje 41).

-------

ISTRA - HAJDUK 1:3 (juniori)
Juniori Saše Glavaša bili su također bolji do Istre. Imali su 0:2 golovima Vukčevića u 29., te Andrijaševića u 43. minuti. Konačnih 1:3 postavio je Asanović u 74. minuti. Hajdukovi juniori bili su nadmoćni, puno konkretniji i rutinski su stigli do novih bodova.

Za Glavaševe juniore su igrali: Stipica, Boljat, Kuvačić (Asanović 41), Mić, Vuković (Župan 71), Bradarić, Vukčević (Ćavar 70), Pešić (Čulav 60), Lendrić (Repić 70), Andrijašević, Caktaš.

-------

HAJDUK  – MOSOR 7:0 (1994. godište)

Na pomoćnom igralištu na Poljudu vrlo uvjerljivi su bili nogometaši Mladena Jurića. Porazili su goste iz Žrnovnice sa 7:0, a četverostruki strijelac bio je Džoni. Među strijelce su se upisali i Radošević, Milić i Hajder.

-------

Utakmice između OSK-a i Hajduka  (1998. i 1996. godište) su na zamolbu domaćina odgođene.