Tići: Dvaput bolji od Croatije

28/11/2009 - 17:13 sati

Juniori Hajduka su porazili Croatiju iz Sesveta rezultatom 3:0, a pogotke su postigli Zulim u 20. minuti, te Lendrić u 50. i 65. minuti. Momčad trenera Saše Glavaša od prve do posljednje minute je gospodarila travnjakom i šteta je što dobru igru nisu okrunili još uvjerljivijom pobjedom.

Hajduk je nastupio u ovom sastavu:
Stipica, Župan, Glumac (od 46. Kuvačić), Mić, Čagalj, Bradarić, Caktaš, Pešić (od 46. Bekavac), Lendrić (od 73. Šećer), Andrijašević, Zulim (od 70. Kuvačić)
------------------------

Kadeti su, kao i juniori, pobijedili Croatiju iz Sesveta, ali su otpor gostiju slomili u drugom poluvremenu. Dakle, hajdukovci su slavili pobjedu od 4:2 (2:2), a strijelci su bili Vladović u 13., zatim Franić u 27., te Jelavić u 52. i Livaja u 54. minuti.

Opačak, Barišić, Bašić, Vladović (od 68. Vrdoljak), Kaša (od 41. Dodig), Arapović, Franić (od 60. Runje), Medak (od 41. Jelavić), Livaja (od 72. Fiorentini), Grčić, Tomičić

----------------------

U pretposljednjem kolu prvog dijela prvenstva mladi hajdukovci (rođeni 1996.), koje trenira Teo Pirija, su porazili Trogir i to na Batariji rezultatom 6:0. Ubojiti strijelac Mujan je zabio četiri pogotka, a dva je postigao Blažević.

Generacija rođena 1998. je, pak, s 5:2 porazila Trogirane, a za momčad Krešimira Režića tri gola je postigao Gudelj, te po jednog Kustura i Dumančić

U posljednjem kolu Hajduk igra protiv Goška iz Kaštel Gomilice.