Teklić: Čestitke cijeloj ekipi, odigrali smo odličnu utakmicu

22/1/2021 - 22:17 sati
Sve vijesti vezane za temu "Šibenik - Hajduk 0:1 (Šibenik, 23/1/2021)"
Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1Šibenik - Hajduk 0:1
Šibenik - Hajduk 0:1

Tonio Teklić postigao je pobjednički pogodak u susretu Hajduka i Šibenika na Šubićevcu. Bijeli su svladali domaćina rezultatom 1:0, a upravo se Tonio u 62. minuti susreta najbolje snašao pred suparničkim golom i ugurao loptu u mrežu za važna tri boda na startu drugog dijela sezone.

- Prije svega zahvalio bih cijeloj ekipi koja je odigrala odličnu utakmicu, imali smo svoje šanse i pogodili smo iz te u 62. minuti. Zahvalio bih se i stručnom stožeru na ukazanoj prilici, prvi put od prve minute u prvenstvu, nadam se da sam je iskoristio na pravi način - kazao je Tonio nakon utakmice.