Datum: 15/4/2024
Supersport 1. HNLŽ: ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0

15/4/2024 - 16:45 sati
ŽNK Hajduk - Utakmice
ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0
ŽNK Hajduk - ŽNK Donat 3:0

ŽNK Hajduk - ŽNK Donat  3:0  (3:0)
Supersport 1. HNLŽ - 13. kolo
Sudac: Matej Čulina (Pridraga)
Strijelkinje: 1:0 Bagarić (2), 2:0 Grebenar (4), 3:0 Bagarić (11)
HAJDUK: Jonjić, Brnić (od 58. Vlastelica), Herceg (od 58. Bukač), Čikotić, Dulčić, Štrkalj (od 46. Vlajčević), Mišura, Čanjevac (od 67. Prskalo), Bagarić (od 73. Petković), Matulich, Grebenar.
Nogometašice Hajduka ostvarile su novu pobjedu u Supersport 1. HNLŽ. Hajdučice su pobijedile ŽNK Donat s uvjerljivih 3:0, a sva tri pogotka postignuta su u prvih 11 minuta.
Bijele su povele već u 2. minuti pogotkom Branke Bagarić nakon povratne lopte Andree Grebenar. Dvije minute kasnije već je bilo 2:0. U strijelce se upisala Grebenar nakon što je zaobišla gostujuću čuvaricu mreže i gurnula loptu u mrežu s par metara. Nakon 11 minuta igre na semaforu je svijetlilo 3:0. Bagarić je zabila svoj drugi zgoditak, a drugu asistenciju s desne strane je upisala Gabrielle Nicole Matulich. Prije odlaska na odmor pokušala je glavom Janja Čanjevac na ubačaj Antonije Dulčić, ali je lopta otišla preko gola.

Sličan je bio i nastavak susreta, nakon desetak minuta igre Nina Brnić je izbila sama ispred vratarke Ane Ristovski, koja njen pokušaj sjajno brani. Prijeti zatim i Antonia Mišura, ali je neprecizna. Do kraja utakmice bilo je još prilika, a naročito su aktivne po desnoj strani bile Matulich i Dulčić.  Dva puta u dobroj situaciji našla se Grebenar, ali je blokirana. Najveću priliku propustila je u 72. minuti Laura Vlastelica. Nakon ubačaja s lijeve strane prihvatila je odbijenu loptu i šutirala s 11 metara, ali je Ristovski i to obranila.

Bijele su upisale uvjerljivu pobjedu uoči gostovanja u Osijeku.