Strijelac Ismajli: Bili smo bolji od prve do zadnje minute, odlično funkcioniramo kao momčad

10/2/2019 - 21:55 sati
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Lokomotiva 2:1 (Split, 10/2/2019)"
Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1Hajduk - Lokomotiva 2:1
Hajduk - Lokomotiva 2:1

Ardian Ismajli načeo je mrežu gostiju u pobjedi Bijelih protiv Lokomotive, bio je to njegov drugi pogodak u službenim utakmicama za Hajduk. Ismajli se u strijelce upisao u 41. minuti susreta nakon ubačaja Ante Palaverse iz kornera.

- Naporno smo radili na pripremama, sada nam se rad vraća, pokazalo se to u ova dva susreta. Jako sam sretan zbog pogotka, ali još sretniji zbog pobjede i odlične igre cijele momčadi. Sada idemo dalje, pred nama je utakmica s Rijekom, moramo se što bolje pripremiti za nju - kazao je stoper Bijelih nakon utakmice.

Pohvalio je Ismajli još jednom cijelu ekipu.

- Zaista sam sretan što igramo ovako dobro, nije bitno tko je zabio, odlično funkcioniramo kao momčad. Bili smo bolji od prve do zadnje minute, mogli smo pobijediti i s većom razlikom. Drago mi je i zbog navijača, došli su nas podržati u velikom broju, a mi smo im poklonili pobjedu - zaključio je Hajdukov stoper.