Strijelac Čolina nakon pobjede protiv Varaždina

6/3/2021 - 20:03 sati
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Varaždin 2:0 (Split, 6/3/2021)"
Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0Hajduk - Varaždin 2:0
Hajduk - Varaždin 2:0

Četvrtu uzastopnu pobjedu upisali su nogometaši u prvenstvenom susretu protiv Varaždina odigranom na Poljudu. Slavili su Bijeli rezultatom 2:0, a prvi pogodak na susretu postigao je David Čolina u 8. minuti utakmice. Hajdukov lijevi bek pucao je desnom nogom s ruba šesnaesterca nakon jednog odbijanca, lopta je na putu dotaknula nekoga iz obrane Varaždina i završila u mreži.

Drugi pogodak pao je u petoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena nakon što je Stanko Jurić ubacio u suparnički kazneni prostor, a Kerim Memija glavom je prevario svog vratara i poslao loptu u mrežu.

Utakmicu je prokomentirao David Čolina koji se pogotkom vratio nakon ozljede koja ga je na udaljila s terena na nekoliko utakmica.

- Dosta nam je pomoglo to što smo rano došli do dva pogotka prednosti, do kraja utakmice im nismo pružili puno šansi, defanzivno smo odradili fantastičnu utakmicu, zadnja četiri susreta nismo primili gol i prepoznatljiv je napredak u tom dijelu. Drago mi je radi mog pogotka, pogotovo jer sam neko vrijeme zbog ozljede bio van terena i ovo je najljepši mogući način za vratiti se - kazao je strijelac prvog pogotka nakon utakmice.