Stipe Biuk: Presretan sam što sam postigao prvi pogodak

1/5/2021 - 23:40 sati
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Rijeka 3:2 (Split, 1/5/2021)"
Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2Hajduk - Rijeka 3:2
Hajduk - Rijeka 3:2

Mladi Stipe Biuk jedan je od junaka Hajdukove pobjede u Jadranskom derbiju na Poljudu. Slavili su Bijeli i treći put za redom protiv Rijeke, ovaj put rezultatom 3:2, a upravo je Biuk načeo mrežu gostiju sjajnim pogotkom u 14. minuti utakmice nakon asistencije Marka Livaje. Bio je to Biukov prvijenac nakon šest odigranih utakmica za seniorsku momčad.

- Presretan sam što sam postigao svoj prvi pogodak. Mislim da smo odigrali odličnu utakmicu, pogotovo prvo poluvrijeme. Bili smo kompaktni i sačuvali tri boda. Drago mi je i zbog Marina što je asistirao i zbog cijele ekipe što je odigrala dobro. Spremamo se za idući derbi s Dinamom. Ako budemo odigrali na ovoj razini mislim da možemo odlično odraditi - kazao je Stipe nakon utakmice.