90 Kraj utakmice. Hajduk je u Steyru protiv domaćina slavio rezultatom 6:0.

77 Na dodavanje Mujana Hairlahović je atraktivno s 11 metara probao poluvolejom, otišlo je malo preko vrata.

76 GOOOL! 0:6! Zabio je Toma Bašić s 11 metara.

76 Srušen je Memolla, penal za Bijele

72 Pucao je s 12 metara iskosa Derflinger, ali domaći vratar je siguran.

55 GOOL! 0:5! Mujan je ubacio iz kuta, mladi Bruno Budalić glavom zakucao sa sedam metara u gornji desni kut.

54 Radcenko iz slobodnjaka s 23 metra iskosa, pucao je preko zida pod gredu, vratar je uspio izbiti u korner

52 Izvrsno se Radcenko probio do pred peterac, ostavio Derflingera u velikoj prigodi, no vratar domaćih je zaustavio udarac 22-godišnjaka

46 Počelo je drugo poluvrijeme. Svih 11 izmjena je napravio trener Pušnik. S klupe su ušli svi osim Maganjića.

45 Kraj prvog dijela! Worwärts - Hajduk 0:4. Trener Bijelih Pušnik u drugi bi dio trebao ući s 11 novih igrača.

40 Vlašić se našao sam pred vratarom domaćih, pucao iskosa sa sedam metara, no Grossalber je sada bio uspješniji

35 Sušić je opet bio blizu, snažno je pucao s 25 metara iskosa, malo preko vrata. S tribina se ori: Ja te volim Hajduče...

26 GOOOL! 0:4! Zabio je Vlašic s 10 metara nakon izvrsne Sušićeve asistencije kroz zadnju liniju domaće obrane...

24 SUŠIĆ je probao s istog mjesta kao i Kožulj kod gola u 12 minuti. Lopta je fijuknula malo pored vrata... Vrlo raspoloženi su danas Bijeli

18 GOOOL! 0:3! SUŠIĆ je bio precizan s 11 metara.

17 Penal za Hajduk, nakon Vlasiceva udarca, netko je od domaćih igrao rukom

14 GOOL! 0:2! MASTELIĆ je autor drugog gola, također vrlo lijepog. U isti kut je pogodio, ali s 20-ak metara.

12 GOOOL! Prekrasan zgoditak Kozulja, pogodio je u donji desni kut udarcem s vise od 25 metara.

6 Velika sreća za domaće, Tudor je iz blizine pogodio - gredu...