Ivan Leko - Zoran Zekić

90+5 Kraj je utakmice. Hajduk - Osijek 0:2.

90 Igrat će se još 5 minuta dodanog vremena.

88 Promjena u sastavu Osijeka. U igru je ušao Drambajev umjesto Miereza.

86 Prilika za Hajduk. Ubacio je Livaja na drugu stativu, Benrahou vratio glavom na pet metara za Pukštasa, a lopta se sretno odbila gostima koji su očistili situaciju ispred svog gola.

85 Lovrić je pogodio vratnicu nakon udarca iz slobodnog udarca.

84 Diallo je dobio žuti karton.

78 Promjena u sastavu Osijeka. U igru je ušao Fiolić umjesto Omerovića.

74 Osijek je poveo s 2:0. Omerović je prošao po desnoj strani, pucao i pogodio vratnicu, a lopta se od Lučićevih leđa odbila u mrežu.

71 Promjena u sastavu Hajduka. U igru je ušao Mikanović umjesto Žapera.

70 Livaja je lijepo primio loptu na prsa s igračem na leđima, uputio je snažan udarac s 8 metara, ali otišlo je preko vrata.

67 Lovrić je dobio žuti karton.

65 Dvostruka promjena u sastavu Hajduka. U igru su ušli Diallo i Dajaku umjesto Eleza koji zbog ozljede ne može nastaviti igru te Trajkovskog.

61 Promjena u sastavu Osijeka. U igru je ušao Mhtrjčan umjesto Brleka.

61 Omerović je dobio žuti karton.

57 Promjena u sastavu Hajduka. U igru je ušao Livaja umjesto Šarlije.

52 Pucao je Krovinović s ruba šesnaesterca, otišlo je malo preko vrata.

46 Osijek je poveo s 1:0 na Poljudu. Brza akcija gostiju, Nejašmić je dao za Miereza, ovaj proigrao Brleka koji snažnim udarcem pogađa za vodstvo.

46 Počelo je drugo poluvrijeme. Imamo dvije promjene u sastavu Osijeka. U igru su ušli Jugović i Lovrić umjesto Caktaša i Pušića.

45 Kraj je prvog poluvremena. Hajduk - Osijek 0:0.

38 Pucao je Sahiti s 20 metara, od bloka se odbilo do vratara Malenice koji hvata loptu u ruke.

34 Gržan je dobio žuti karton.

32 Sigur je dobio žuti karton.

25 Šarlija je dobio žuti karton.

17 Dobra akcija Hajduka, izigrali su Bijeli obranu Osijeka po lijevoj strani. Melnjak je odlično ubacio za Pukštasa koji nije uspio uputiti udarac. U nastavku je lopta došla do Sigura koji daje na 14 metara za usamljenog Trajkovskog, a njegov udarac odlazi preko vrata.

10 Gržan je centrirao s desne strane, lopta se odbila od Melnjaka i dobila nezgodnu putanju, išlo je to pod gredu, ali snašao se Lučić i izbio u korner.

9 Izgubili su Bijeli posjed nakon ubačaja iz kornera. Otvorio se Osijek u kontru, lopta je brzo stigla do Caktaša koji je pucao s 15 metara iskosa, a Lučić je obranio njegov udarac.

2 Ubacio se Melnjak iz drugog plana pred vrata, pokušao je izravno pucati iskosa, međutim zbog teškog kuta nije uspio uputiti pravi udarac.

1 Počela je utakmica Hajduk - Osijek na Poljudu.