Splićani i Zadrani UŽIVO na hajduk.hr

2/8/2009 - 11:21 sati
Prva momčad

Bez pristutnosti gledatelja nogometaši Hajduka večeras će od 20 sati na Poljudu odigrati prvu službenu utakmicu u novoj sezoni. Gost im je momčad Zadra, a treneru "bijelih" Anti Miši nedostajat će Ante Aračić i Thiaguinho.

U prve dvije utakmice sezone Splićani su ostvarili identične rezultate. Protiv Osijeka su u odigrali 1:1, jednak ishod izborili su i u Žilini prije tri dana. U obje te utakmice golovi su postignuti u drugom poluvremenu (i primljeni i postignuti), u Gradskom vrtu domaćini su poveli, a u Žilini hajdukovci. U tih 180 minuta "bijeli" su postigli dva zgoditka, od čega je izravno u mrežu pogodio samo Paraiba. Osijekov Pranjić zabio je u vlastitu mrežu prije tjedan dana...

Čak 8 žutih kartona "zaradili" su Splićani u dvije odigrane službene utakmice. Dvaput je "požutio" Šerić, a po jednom Maloča, Rubil, Skoko, Subašić, Brkljača i Vukušić. U ta dva susreta trener Miše koristio je 16 igrača.

Glavni sudac današnjeg dvoboja je Ivo Krečak iz Šibenika, pomoćnici su mu Zagrepčani Igor Krmar i Krunoslav Ambrinac.

TEKSTUALNI PRIJENOS UTAKMICE S POLJUDA OD 20 SATI PRATIT ĆETE UŽIVO NA hajduk.hr!