Špaco uzvratio: Bunkerom smo zabili četiri gola...

8/5/2010 - 23:13 sati
Ostale vijesti

Tomislav Ivković, trener Međimurja:
Utakmica je bila kvalitetna, a mi smo imali dominaciju cijelo prvo poluvrijeme. Hajduk je napravio jednu šansu u 45 minuta i zabio gol. I to u samoj završnici. Imali smo potom prigodu i kod 1:0, nismo je iskoristili, imali smo peha, a Hajduk je sve svoje iskoristio. Rezultat nije realan, previsok je. U svakom slučaju, čestitam Hajduku na pobjedi, osvajanju Kupa, čestitam i Splitu na ulasku u Prvu ligu.

Stanko Poklepović, trener Hajduka:
Ako se zanemari rezultat možemo reći da je to bila zanimljiva utakmica. Moram kazati da smo odigrali dobar bunker i iz kontri zabili četiri gola – ciničan je bio Špaco, koji je izazvao smijeh na press konferenciji nakon utakmice. No, Hajdukov trener ostao je smrtno ozbiljan...
- Ne, ne šalim se, igrali smo bunker - kratak je bio Poklepović, koji je još upitan i za Marka Livaju.
- Mora pojesti još puno kruha da postane visoka klasa. Moja je preporuka da ostane u Hajduku.