Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1

7/7/2023 - 23:47 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Ljetne pripreme 2023."
Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1Slovenija: Radomlje - Hajduk 1:1

Kalcer Radomlje - Hajduk 1:1
Prijateljska utakmica
Stadion Domžale
Sudac: Jelenko Jadrič

Strijelci: 1:0 Kukovec (48.), 1-1 Čuić (62.)

Radomlje: Baš, Ševelj, Korun, Merdović (od 46. Davidović) Hrvoj, Darly, Gnjatič, Marković, Nuhanović, Krolo – Kukovec. (od 71. su igrali Stankovič, Jazbec, B.Grgić, Pogačar, Bilić, Malenšek, Štorman,Žaler, Posavac).
Trener: Oliver Bogatinov.

Hajduk: Silić (od 46. Buljan), Đolonga, Vušković, Prpić, Hrgović,Grgić (od 46. Capan), Lauš (od 71. Čubelić), Brajković (od 76. Dajaku), Kalik (od 71. Benrahou), Šošić (od 60. Sahiti), Livaja (od 60. Čuić).
Trener: Ivan Leko.

Nogometaši Hajduka odigrali su 1:1 s Radomljem u četvrtoj pripremnoj utakmici u Sloveniji. Trener Ivan Leko u ovom susretu dao je priliku većinom igračima koji su na ovim pripremama imali manju minutažu, pojačanima za Livaju, Grgića i Sigura, dok su još s klupe kasnije ušli Benrahou, Sahiti i Dajaku

Nije to bio susret visokog tempa, a prvu veliku priliku vidjeli smo u 34. minuti susreta kad je Vušković uputio oštru loptu u šesnaesterac, a Brajković je pucao te iz blizine pogodio gredu. Na odbijancu je bio Kalik, ali nije pogodio okvir vrata.

Zatim je u 39. minuti Livaja poslao dugu loptu, Kalik je uspio pronaći poziciju za udarac, međutim vratar Baš to brani. Brajković je ovaj put bio na odbijancu, ali čuvar mreže Radomlja opet se našao na pravom mjestu i obranio njegov udarac.

Početak drugog dijela donio je prednost domaćima. Nuhanović je ubacio iz kornera na drugu stativu, obrana Hajduka nije pokrila Kukovca koji iz poluvoleja šalje loptu u mrežu.

Do izjednačenja Bijeli stižu u 61. minuti, bila je to odlična akcija koju je započeo Prpić sjajnim dodavanjem za Sahitija, ovaj je poslao precizan ubačaj pred vrata, a Čuić pravovremeno utrčao u prostor i zabio iz blizine.

Mogao je u 65. minuti Hajduk do vodstva, lopta je nakon kontre došla do Brajkovića koji je pucao s 15 metara, ali vratar Radomlja brani njegov udarac.

Još jednu veliku priliku imali su hajdukovci u 78. minuti, Vušković je na centru uzeo loptu, poslužio je Čuića koji je utrčao u kazneni prostor i pucao, međutim vratar Baš nogom je obranio njegov udarac.

Do kraja utakmice nije bilo većih prilika pa je konačni rezultat 1:1. Hajduk u subotu s početkom u 11.30 sati igra posljednji pripremni susret u Sloveniji, a suparnik nam je turski Trabzonspor.