Śląsk svladao Hajduk s 2:1 u trećoj pripremnoj utakmici

Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Ljetne pripreme 2019."
Śląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - HajdukŚląsk Wrocław - Hajduk
Śląsk Wrocław - Hajduk

Śląsk Wrocław svladao je Hajduk rezultatom 2:1 u trećoj pripremnoj utakmici odigranoj u Sloveniji.

Poljaci su u prvom dijelu uglavnom prijetili iz uigranih prekida što je rezultiralo s dva pogotka u mrežu Bijelih. Śląsk je u vodstvo došao preko Golle koji je u 19. minuti nakon kornera zabio glavom, a iz slične situacije isti igrač je u 41. minuti nogom je povisio na 2:0.

Pred kraj utakmice Michelle Šego smanjio je na 2:1 nakon jednostavne akcije u kojoj mu je asistirao Emir Sahiti.

Hajduk: Duka, Juranović (kap.), Ismajli, Svatok, Dellowa, Beširović, Hamza, Jradi, Jairo, Gyurcso, Delić.

Hajduk od 60. minute: Duka, J. Bašić (kap), Simić, Borja Lopez, Dolček, Kalik, Sahiti, Jurić, Šego, Tahiraj, Špikić.