Šarić i Vušković strijelci, Brnić asistent u pobjedi U-19 reprezentacije protiv Mađarske

12/10/2019 - 22:03 sati

Četvorica igrača Hajduka nastupila su u 2:0 pobjedi U-19 reprezentacije Hrvatske protiv Mađarske u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Prvi pogodak postigao je Ivan Šarić na asistenciju Ivana Brnića 53. minuti susreta, a drugi pogodak zabio je Mario Vušković s bijele točke u 89. minuti. Sva trojica odigrala su cijelu utakmicu, a Mario Čuić igrao je do 84. minute kada je zamijenjen.

Prije tri dana Hrvatska je igrala kvalifikacijsku utakmicu s Kazahstanom i pobijedila 3:0, tada je dva gola zabio Brnić, a jedan Čuić.