Samuel Eduok: Ovo je bilo jako važno za momčad, ali i za mene osobno

1/8/2021 - 22:34 sati
Prva momčad
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Šibenik 1:0 (Split, 1/8/2021)"
Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0Hajduk - Šibenik 1:0
Hajduk - Šibenik 1:0

Pogodak za pobjedu protiv Šibenika postigao je Samuel Eduok, bila je to njegova prva službena utakmica nakon povratka na Poljud, odigrao je napadač Bijelih tek jedno poluvrijeme, ali to je bilo dovoljno da zabije za pobjedu.

Gol za pobjedu postigao je u 27. minuti na asistenciju Lovrencsicsa, a isti igrač ga je proigrao i u 41. minuti kada je Eduok iz blizine pogodio gredu.

- Ovo je bilo vrlo važno za momčad, ali i za mene. Trebala nam je pobjeda i samopouzdanje nakon prošlog susreta. Sve je to dio utakmice. Nekad promašiš priliku, ali najvažnije od svega su današnja tri boda - istaknuo je Eduok po završetku utakmice.

Cijelu njegovu izjavu pogledajte na aplikaciji Hajduk Digital TV .